רמי שבת יצירת קשר אודותינו ראשי רחש סוכנות לביטוח
סוכן ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח נסיעות לחול

רחש סוכנות ביטוחביטוח נסיעות לחו'ל

להצעת מחיר ולפרטים נוספים - לחץ כאן

דרכון כסף   פוליסה עם גבולות כיסוי מוגדלים, מתאימה לנוסע בריא, שאינו סובל ממחלות קיימות ואינו נוטל תרופות באופן קבוע.
הפוליסה מעניקה כיסוי בכל העולם וגבולות הכיסוי מתאימים גם לארצות בהן עלות השרותים גבוהה, כמו ארה"ב, יפן, קנדה , שויץ וכד'.
       לפרטים נוספים
דרכון זהב   הפוליסה המקיפה ביותר בישראל, עם גבולות כיסוי מוגדלים במיוחד. ייחודה של הפוליסה הוא במגוון ההרחבות שניתן לרכוש על פי הצרכים של כל נוסע. לדוגמא: אובדן\גניבת מחשב אישי נישא, או של טלפון סלולרי, החמרה של מחלה קיימת ועוד. הפוליסה מעניקה כיסוי בכל העולם וגבולות הכיסוי מתאימים גם לארצות בהן עלות השרותים גבוהה, כמו ארה"ב, יפן, קנדה , שוויץ וכד'.
       לפרטים נוספים
דרכון מילניום   הפוליסה המקיפה ביותר בישראל, עם גבולות כיסוי מוגדלים במיוחד. ייחודה של הפוליסה הוא במגוון ההרחבות שניתן לרכוש על פי הצרכים של כל נוסע. לדוגמא: אובדן\גניבת מחשב אישי נישא, או של טלפון סלולרי, החמרה של מחלה קיימת ועוד. הפוליסה מעניקה כיסוי בכל העולם וגבולות הכיסוי מתאימים גם לארצות בן עלות השרותים גבוהה, כמו ארה"ב, יפן, קנדה , שוויץ וכד'.
       לפרטים נוספים
דרכון פלטינום   "דרכון פלטינום" היא פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל המתאימה לאנשי ונשות עסקים היוצאים לחו"ל. היקף הכיסויים בפוליסה רחב במיוחד וכולל כיסויים כמו אובדן / גניבת מחשב אישי נישא, אובדן\גניבת טלפון נייד ועוד. הפוליסה בתוקף לשנה וכל נסיעה מוגבלת לשהייה ברצף של עד 60 יום.
       לפרטים נוספים
דרכון לצעיר   "דרכון לצעיר" הינה פוליסה מקיפה ביותר עם גבולות כיסוי גבוהים במיוחד, המיועדת למבוטחים בקבוצת גיל 36-18. ייחודה של הפוליסה במגוון ההרחבות שניתן לרכוש על פי צרכיו של כל נוסע, כגון: ספורט אתגרי, איתור וחילוץ ועוד.
       לפרטים נוספים

להצעת מחיר ולפרטים נוספים - לחץ כאן

הערה :
בכל פוליסה קיימים סייגים לחבות החברה
(מה חברת הביטוח לא מכסה )
לכן תמיד יש לעיין בתנאי הפוליסה של חברת הביטוח
המידע כפוף לתקנון האתר- ראה תקנון

 

תקנון האתר | ביטוח רכב | ביטוח דירה | ביטוח עסק | ביטוח תאונות אישיות | ביטוח חיים | ביטוח בריאות | ביטוח משכנתא | ביטוח נסיעות לחול
ר.ח.ש סוכנות לביטוח, דרך מגדיאל 10 הוד השרון. ת.ד 11, מיקוד 45110. טלפון: 09-7406629 פקס: 09-7405439