רמי שבת יצירת קשר אודותינו ראשי רחש סוכנות לביטוח
סוכן ביטוח
ביטוח רכב
ביטוח דירה
ביטוח עסק
ביטוח תאונות אישיות
ביטוח חיים
ביטוח בריאות
ביטוח משכנתא
ביטוח נסיעות לחול

רחש סוכנות ביטוחביטוח חיים

 

להצעת מחיר ולפרטים נוספים - לחץ כאן

כדי להבטיח את עתידך ועתיד משפחתך,עליך להתכונן מראש לכל מקרה אפשרי. ביטוחי החיים של ר.ח.ש סוכנות לביטוח מעניקים לך ולמשפחתך בטחון כלכלי. הביטוחים מאפשרים לך להיות מכוסה,ולא לדאוג לרווחה הכלכלית שלך ושל משפחתך במקרה פטירה, חו"ח, אובדן כושר עבודה, נכות, וכיוצ"ב. כמו כן באפשרותך להבטיח לכם רווחה כלכלית עם פרישתך לגמלאות על ידי חסכון במסגרת אחת מתוכניות ביטוח החיים המוצעות לך.

סיכונים לאובדן כושר עבודה:

"אובדן כושר עבודה" עלול להותיר אתכם ואת משפחתכם ללא הכנסה, או עם הכנסה של אחד מבני הזוג בלבד. חשוב לדעת כי ההגנה שמספקת המדינה למקרים כאלה באמצעות קצבאות הביטוח הלאומי, אינה מספיקה אפילו לצרכים הבסיסיים של המשפחה. הבטיחו את המחר עבור היקרים לכם.

סיכונים למקרה נכות:

תאונה הגורמת לנכות עלולה לגרום גם לקשיים כספיים. לפניכם מספר פתרונות שיבטיחו את עתידכם במקרה של נכות רגילה, נכות מתאונה או נכות מקצועית.

סיכונים למקרה של מחלות קשות:

בעת גילוי מחלות קשות או התרחשות של אירועים רפואיים קשים, העולם שלכם ושל הקרובים לכם יתהפך על תילו. פוליסות ביטוח אלה יעזרו לכם לשמור על המצב החדש תחת שליטה. לפניכם תוכניות ביטוח ייחודיות, העולות בצורה משמעותית על אלה הקיימות בשוק.

מוצרי פרישה:

"ביטוחי משכנתאות"

"הראל מור"

חיסכון:

כדי להבטיח את עתידכם ועתיד בני משפחתכם אתם צריכים ביטוח חיים. משפחת ביטוחי "פרופיל הקו החדש" ו/או "הראל מור" מאפשרת לכם לבחור כיצד יראה העתיד. לבחירתכם מספר פוליסות בהן תוכלו למצוא מגוון אפשרויות בחירה בין מסלולי חיסכון ואופן ההשקעה של כספי הביטוח.

להצעת מחיר ולפרטים נוספים - לחץ כאן

הערה :
בכל פוליסה קיימים סייגים לחבות החברה
(מה חברת הביטוח לא מכסה )
לכן תמיד יש לעיין בתנאי הפוליסה של חברת הביטוח
המידע כפוף לתקנון האתר- ראה תקנון

 

תקנון האתר | ביטוח רכב | ביטוח דירה | ביטוח עסק | ביטוח תאונות אישיות | ביטוח חיים | ביטוח בריאות | ביטוח משכנתא | ביטוח נסיעות לחול
ר.ח.ש סוכנות לביטוח, דרך מגדיאל 10 הוד השרון. ת.ד 11, מיקוד 45110. טלפון: 09-7406629 פקס: 09-7405439